kurtki pikowany wiosenne

Kurtki pikowane

Wraz z nadejściem wiosny chcemy zaprezentować kurtki pikowane wiosenne – damskie. Lekkie – jak na odzież wiosenną przystało, ale jednocześnie ciepłe, na te zimniejsze wiosenne dni. Modele dłuższe i standardowe- sięgające do pasa – w zależności od preferencji. Nasze kurtki nadają się na wszelkie okazje. Do codziennego użytku, jak i również na bardzie oficjalne wyjścia, spotkania. Te krótsze modele świetnie wyglądają w zestawieniu ze spodniami, natomiast te dłuższe ze spódnicami czy jako okrycie wierzchnie do sukienek. Chociaż w zależności od preferencji można je dowolnie zestawiać.

Oferując naszą odzież dla Pań, stawiamy na jakość, dlatego też kurtki pikowane wiosenne, zaprezentowane w tym artykule są produktem polskim. Producentem jest firma De Facto, która po przebrandowaniu działa pod nazwą De fitto.

W tym sezonie wiosennym wraca moda na pikowane kurtki po kilku latach. Dlatego też zapraszamy do naszego sklepu internetowego, pod adresem: https://defacto.lezajsk.pl lub https://sklepdefacto.pl, jak i również do sklepu stacjonarnego.

Kurtka pikowana De Facto
Kurtka biała De Facto
Kurtka zielona De Facto

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *